Web Hosting, Hosting Kirala, cPanel Hosting Hizmeti

cPanel Hosting Kirala - Web Hosting Kirala hizmeti sayesinde web sitelerinizi güvenli ve hızlı bir biçimde 7/24 barındırabilirsiniz.

  • Ücretsiz SSL Sertifikası

  • Ücretsiz Yedekleme Hizmeti

  • Ücretsiz cPanel Kontrol Paneli

  • %100 SSD Disk Sunucular

Web Hosting Paketlerimiz

cPanel Hosting Kirala - Web Hosting Kirala hizmeti sayesinde web sitelerinizi güvenli ve hızlı bir biçimde 7/24 barındırabilirsiniz.

Kalite ve Performans Bir Arada!

cPanel Hosting - Bireysel Web Hosting hizmetlerimizde sizlere ücretsiz olarak sunduğumuz hizmetler sayesinde kalitenin farkına varacaksınız.

%100 Türkçe Kontrol Paneli

Kurumsal Web Hosting - cPanel Hosting paketlerimizde sizlere ücretsiz olarak %100 Türkçe cPanel kontrol paneli sunmaktayız.

Veri Güvenliği

Web Sitesi Barındırma - Web Hosting paketlerimizin bulunduğu sunucularda 7/24 izlenme sağlanmakla birlikte Imunfy360 ile korunmaktadır.

Tek Tık İle Kurulum

Web Hosting - cPanel Hosting paketlerimizde kontrol panelinizden tek tık ile WordPress - Joomla - Mybb gibi hazır siteleri kurabilirsiniz.

99% Uptime Garantisi

Bireysel Web Hosting - cPanel Hosting paketlerimizde barınan siteleriniz %99 Uptime garantisi ile her daim erişilebilir olmaktadır.

Cloud Yedekleme Sistemi

Kurumsal Hosting - Web Hosting paketlerimizde barınan siteleriniz haftalık ücretsiz olarak üç farklı lokasyonda yedeklenmektedir.

Uzman Teknik Destek Ekibi

cPanel Hosting - Bireysel Web Hosting hizmetinizde yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunda teknik ekibimiz 7/24 sizlere yardımcı olmaktadır.

Özel Bir Paketmi Talep Ediyorsunuz?

Özel bir cPanel Hosting - Web Barındırma hizmeti talep ediyorsanız bizlerle iletişime geçerek sizlere özel sunabileceğimiz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Müşterilerimiz Ne Düşünüyor?

Değerli müşterilerimizden bir kaçının Hostizyo hakkında yaptıkları yorumlar...

Sıkça Sorulan Sorular

Tarafımıza sıkça sorulan sorular. Eğer hala aklınızda bir soru var ise bizlere buradan ulaşabilirsiniz.

İnternet, günümüzde bireylerden işletmelere kadar herkesin hedef kitlesine ulaşabildiği bir platform haline gelmiştir. Bu platformda yer almak isteyenler için en temel ihtiyaçlardan biri de etkileyici bir web sitesine sahip olmaktır. İşte tam bu noktada, Hostizyo olarak sunduğumuz web hosting hizmeti devreye giriyor.

Web Hosting Nedir?
Web hosting, web sitelerinin internet üzerinde erişilebilir olmasını sağlayan bir hizmettir. Temel olarak, bir web sitesinin dosyaları ve veritabanları, özel olarak tasarlanmış sunucularda saklanır ve ziyaretçiler web tarayıcıları aracılığıyla bu sunuculara erişerek siteyi görüntülerler.

Özel Tasarlanmış Hizmet
Hostizyo olarak sunduğumuz web hosting hizmeti, web siteleri için özel olarak tasarlanmış bir çözümdür. Müşterilerimize yüksek performans, güvenlik ve kolay yönetim imkanları sunarak, online varlıklarını en iyi şekilde yönetmelerine olanak tanır.

Ücretsiz Taşıma Hizmeti
Hostizyo olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Bu nedenle, mevcut web sitenizi ücretsiz bir şekilde taşıma imkanı sunuyoruz. Bu sayede, hosting hizmetimizi tercih ettiğinizde, mevcut web sitenizi kolaylıkla Hostizyo altyapısına taşıyabilirsiniz.

Tek Tık ile Uygulama Kurulumu
Web sitenizi daha etkileyici ve işlevsel hale getirmek için Hostizyo web hosting hizmeti, tek tık ile WordPress, Joomla gibi popüler uygulamaların kurulumunu mümkün kılar. Bu sayede, programlama bilgisi gerektirmeden web sitenizi istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Günlük ve Haftalık Yedek Hizmeti
Veri kaybını önlemek ve güvenliği sağlamak adına Hostizyo web hosting hizmeti, ücretsiz haftalık yedekleme imkanı sunar. Ayrıca, günlük yedekleme hizmeti de ücretli olarak sağlanır. Yurtdışı ve yurtiçi yedek hizmetleri ile verileriniz her zaman güvende olur.

Güvenlik Önlemleri ve İmunify360
Hostizyo olarak sunucularınız için güvenlik açısından her türlü önlemi alıyoruz. İmunify360 sayesinde, güvenlik koruması ve virüs koruması sağlanarak web sitenizin sürekli olarak güvende olması sağlanır. Ayrıca, 7/24 izleme sağlayan uzman bir ekip de olası güvenlik tehditlerine karşı hızlı müdahalede bulunur.

CloudLinux Altyapısı ile Hızlı Tepki Süreleri
Hostizyo web hosting hizmeti, CloudLinux altyapısı ile desteklenir. Bu sayede, web sitelerinizdeki yüksek trafiklere hızlı ve etkili bir şekilde yanıt verebilir, performansı maksimumda tutabilirsiniz.

Ücretsiz %100 Türkçe cPanel Kontrol Paneli
Hostizyo web hosting hizmeti, kullanıcı dostu ve %100 Türkçe bir cPanel kontrol paneli ile birlikte gelir. Bu kontrol paneli, web sitenizin yönetimini kolaylaştırır ve her türlü ayarı basit bir şekilde yapmanıza olanak tanır.

Sonuç olarak, Hostizyo olarak sunduğumuz web hosting hizmeti, özel tasarımı, ücretsiz taşıma imkanı, tek tık ile uygulama kurulumu, yedek hizmetleri, güvenlik önlemleri, İmunify360 koruması, 7/24 izleme ekibi, CloudLinux altyapısı ve ücretsiz Türkçe cPanel kontrol paneli ile web sitenizin başarılı ve güvenli bir şekilde yönetilmesine olanak tanır.

Bireysel Hosting - Kurumsal Web Hosting hizmeti satın aldıktan sonra otomatik olarak teslim edilmektedir.